Kontakte

Bashkia Lezhe
Lagjia Skenderbeg, Sheshi Gjergj Kastrioti
Lezhe, Albania
Email: info@lezha.gov.al

Fran Frrokaj
Kryetar i Bashkise
f.frrokaj@lezha.gov.al

Kristian Gjidodaj
Kryetar i Keshillit Bashkiak

kbashkiak@lezha.gov.al

Zv Kryetari
zvkryetari@lezha.gov.al

Drejtoria e Burimeve Njerezore
burimetnjerezore@lezha.gov.al

Drejtoria e Finances dhe Buxhetit
financa@lezha.gov.al

Drejtoria e Programim Zhvillimit
pzhvillimi@lezha.gov.al

Drejtoria e Urbanistikes
urbanistika@lezha.gov.al

Drejtoria e Sherbimeve Publike
sherbimet@lezha.gov.al

Drejtoria Juridike
juristi@lezha.gov.al

Drejtoria e Turizmit, Kultures, Arsimit, e Sportit
kultura@lezha.gov.al

Drejtoria e Mireqenies Sociale dhe Rinise
msociale@lezha.gov.al

Drejtoria e te Ardhurave
taksat@lezha.gov.al

Inspektoriati Ndertimor Urbanistik
inu@lezha.gov.al

Policia Bashkiake
policiabashkiake@lezha.gov.al

Shef i Zyres se Auditit
auditi@lezha.gov.al

Sherbime dhe kontakte

Adresa:

Lagjia Skenderbeg, Sheshi Gjergj Kastrioti
Lezhe, Albania
info@lezha.gov.al
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2016 Bashkia Lezhe